GIT Consult

Skladník_Možný nástup IHNED až 28000,-

Skladník_Možný nástup IHNED až 28000,- Publikováno: 04.02.2021

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta sháníme manuálně zručné a fyzicky zdatné lidi na pozici: SKLADNÍK
Místo výkonu práce: hranice Brno-Slatina a obce Šlapanice_Nástup nejlépe IHNED

Práce na HPP
Vychystávání zboží pro zákazníky dle objednávky ze svěřeného úseku za pomoci čtečky čárových kódů.
Manipulace s 20-30kg krabicemi - z tohoto důvodu je práce vhodná spíše pro muže
Fyzicky náročná práce, která je hodně v pohybu
Práce se scannerem
Zadávání dat do systému (naskladnění, vyskladní) prostřednictvím čtečky čárových kódů a dotykového přenosného zařízení.
Pracovní doba PO-PÁ a to vždy v 8hod. směnách od 7:00, 8:00 a 9:00
Místo výkonu práce: hranice Brno-Slatina a obce Šlapanice. Jedná se o 3 dojezdovou zónu (mimo zónu 100+101)

Požadavky

Vzdělání: min. SOU (Výuční list)
Fyzická zdatnosti (manipulace s 20-30kg krabicemi, hodně se nachodí)
Ochota učit se
Praxe není důležitá, vše Vás naučíme
Čistý trestní rejstřík ,
Spolehlivost, flexibilita, samostatnost)

Nabízíme

Pohodovou práci v super kolektivu
Mzda: 21 808Kč/měs. - po ZD navýšení na 23 000 Kč + měs. BONUSY až 6000,-
Stravenky v hodnotě 110,-
23 dní dovolené
Smlouva: na 1 rok, pak prodloužení na neurčito
Možný kariérní růst

Místo výkonu
Šlapanice
Nástup
Ihned nebo dohodou
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová