GIT Consult

Software Developer s přesahem do BI

Software Developer s přesahem do BI Publikováno: 14.06.2021

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

- Denně se zahloubáš do SQL selectů a dalších
- Budeš optimalizovat sběr dat a jejich získávání
- Práce s daty a jejich vizualizace
- Reporting a inovace v oblasti ICT
- Sáhneš si na živá data a nebude jich málo
- Měl bys mít rozhodně chuť k vývoji nových i stávajících systémů

Požadavky

- Dobré komunikační schopnosti
- Analytické myšlení
- Znalost >b>SQL
- Využiješ své znalosti Javy a Spring Boot
- Budeš pracovat s JPA, Hibernate

Výhodou:
- Znalost Cisco CUIC

Nabízíme

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Práce se skvělými technologiemi
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů sick days
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko