GIT Consult

Solution Architect – digitalizace‚ AI

Solution Architect – digitalizace‚ AI Publikováno: 30.08.2021

Náš klient je významnou mezinárodní společností, která se specializuje na oblast konzultací, digitální transformací a IT poradenství.

Náplň práce

- Komunikace se zákazníkem při identifikaci a obhajobě nových funkčností řešení.
- Vytváření návrhů řešení podle EA standardu.
- Hodnocení a odhadování složitosti požadavků včetně identifikace možného dopadu na stávající a budoucí systémy a jejich integraci.
- Zodpovědnost za dodržení kvality dokumentace, uživatelských příruček a referenčních návodů.
- Účast na analytickém a vývojovém procesu a spolupráce s týmem vývojářů na řešení integračních problémů.

Požadavky

- Alespoň 3 roky praxe z enterprise prostředí + z bankingu, či pojišťovnictví
- Zkušenosti s minimálně jedním modelovacím nástrojem
- Schopnost prezentovat aktuální trendy a best practices z pohledu architektury
- Kreativní přístup k řešení problémů a prosazování technických inovací

Výhodou:

- Zkušenosti s prezentací v angličtině
- Zájem o nejnovější technologie (Kafka, Data streaming, NoSQL db, Cloud)

Nabízíme

- možnost vzdělávat se a kariérně růst
- zázemí mezinárodní společnosti
- pracovní prostředí menší lokální pobočky
- zajímavé projekty nejen v bankovnictví
- možnost podílet se na vývoji systémů pro přední české banky
- získání business znalostí (bankovnictví, kapitálové trhy, ...)

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko