GIT Consult

Specialista aktivní zákaznické linky

Specialista aktivní zákaznické linky Publikováno: 15.09.2022

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Baví vás komunikace s lidmi? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Pokud ano, čtěte dál.

Pražská energetika rozšiřuje svůj tým aktivní zákaznické linky:
- nejedná se o klasické 'cold cally' - nebudete zde volat na základě náhodného seznamu
- jedná se o kontakt se stávajícími zákazníky společnosti za účelem zjištění současné spokojenosti a prezentace produktů a služeb PRE

Jak to v PRE funguje?
- pracovní doba je od pondělí do pátku 7,5 h denně (+ 30 minut pauza na oběd) v příjemném pracovním prostředí
- pracovní doba útvaru je od 8:00 - 16:00
- řádné proškolení nováčků

Jaká je pracovní náplň?
- komunikace se stávajícími zákazníky PRE
- stávajícím zákazníkům, kteří odbírající elektřinu či plyn, nabízíme možnosti využití dalších našich služeb
- zaměření na komoditu zemního plynu a elektrické energie
- analýza potřeb zákazníků a poskytování aktuálních informací o novinkách
- se zákazníky komunikujeme primárně po telefonu, příležitostně prostřednictvím emailu
- administrativa spojená s uzavíráním nových smluv
- práce v interním systému a zadávání dat
- nejedná se o cold cally!, ale kontakt pouze se stávajícími zákazníky

Požadavky

Hledáme:
- kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- uživatele PC na běžné úrovni
- týmového hráče s proaktivním přístupem k práci

Nabízíme

- pracovní dobu na 37,5 hod/týden (HPP)
- garance fixní měsíční mzdy 24.000 Kč + výkonností složku mzdy
- měsíční bonusovou složku mzdy na základě odvedené práce (průměrně cca 7.500 Kč)
- stravenky v hodnotě 130 Kč od 5 odpracovaných hodin denně
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku s vizí dlouhodobé spolupráce
- mentorský program a pravidelná školení

Místo výkonu
Nymburk
Nástup
dohodou
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta