GIT Consult

Specialista back office

Specialista back office Publikováno: 30.03.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika rozšiřuje svůj tým, možná jste to právě vy, koho hledáme. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi vám poskytneme více bližších informací.

Jak to u nás funguje?
-pracujeme od pondělí do pátku 7,5 h/den
-nováčky nehodíme do vody, ale řádně proškolíme

Pracovní náplň zahrnuje:
-komunikace s dodavateli elektřiny
-komunikace s provozovateli distribučních soustav
-zmapování celého procesu změny dodavatele (zahájení, sledování a vyhodnocení)
-komunikace se zákazníky na každodenní úrovni
-administrativa v oblasti zákaznické dokumentace

Požadavky

Koho hledáme?
-uchazeče se středoškolským vzděláním, ukončeným maturitní zkouškou
-znalost práce na PC (balíček MS Office na uživatelské úrovni)
-zkušenosti se systémem SAP výhodou
-plynulou znalost českého jazyka

Nabízíme

-pracovní dobu na 37,5 hod/týden (HPP)
-fixní mzda 24.000 Kč/měsíc
-měsíční bonusovou složku mzdy na základě odvedené práce
-stravenky v hodnotě 120 Kč od 5 odpracovaných hodin denně
-5 týdnů dovolené
-3 sickdays
-pracovní smlouvu na dobu určitou s vizí dlouhodobé spolupráce
-možnost profesního vzdělávání
-moderní a pohodlné pracovní prostředí přímo u zastávky tramvaje Kubánské náměstí (Praha 10 Vršovice)

Region
Mzda
24000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta