GIT Consult

Specialista Back Office

Specialista Back Office Publikováno: 05.10.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti energetiky, hledáme posilu do týmu Back Office.
Jak to u nás funguje?
- pracujeme od pondělí do pátku 7,5 h/den
- nováčky nehodíme do vody, ale řádně proškolíme

Co vás u nás čeká?
- zpracování e-mailové komunikace od zákazníků
- administrativa v oblasti zákaznické dokumentace
- práce se systémem SAP
- zpracování požadavků zákazníků v zákaznickém systému

Požadavky

- středoškolské vzdělání, ukončené maturitní zkouškou
- znalost práce na PC (balíček MS Office na uživatelské úrovni)
- zkušenosti se systémem SAP výhodou
- informovanost o fungování volného trhu v oblasti elektřiny výhodou
- praxe v oblasti e-mailové komunikace se zákazníky výhodou
- plynulá znalost českého jazyka
- znalost AJ na úrovni formální písemné komunikace
- samostatnost a chuť se vzdělávat
- schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- pracovní dobu na 37,5 hod/týden (HPP, pružnou prac.dobu s pevnou částí od 9:00 do 14:00)
- stravenky v hodnotě 120 Kč od 5 odpracovaných hodin denně
- 5 týdnů dovolené
- 3 sickdays
- pracovní smlouvu na dobu určitou s vizí dlouhodobé spolupráce
- možnost profesního vzdělávání
- místo výkonu práce: Na Hroudě 1492/4, Praha 10

Kontaktní osoba
Martina Šollová