GIT Consult

Specialista obchodního rozvoje

Specialista obchodního rozvoje Publikováno: 08.06.2021

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

Budování a rozvoj sítě poboček: vše od přípravy přes realizaci až po celkové využití každé pobočky
Návrh a realizace nového dizajnu poboček
Nastavování nových postupů a koordinace obchodních procesů
Vzdělávání a rozvoj týmu
Vedení a koordinace jednotlivých projektů
Větší využití digitalizace poboček
Komunikace s vedením společnosti a s útvary napříč celou společností
Přinášení nových znalostí a pobídek pro posun v oboru i v kvalitě nabízených služeb
Zodpovědnost za splnění obchodních cílů ve výši definované zaměstnavatelem

Požadavky

Zkušenosti s budováním sítě poboček je podmínkou
Minimálně 5 let zkušeností na obdobné pozici
Komunikativní znalost angličtiny (i odborné)
Znalost MS Office na vynikající úrovni
Schopnost podporovat a rozvíjet tým
Výjimečné vůdčí, organizační a komunikační schopnosti
Kreativita v hledání řešení, obchodní duch, samostatnost
Odpovědný přístup k plnění cílů

Nabízíme

Zázemí silné a stabilní společnosti
Možnost kariérního růstu
Příležitost pro vlastní nápady a osobnostní rozvoj
5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna
Služební automobil i k soukr. účelům, home office, čtvrtletní odměny
Stravenky, Multisport kartu, cafeterii, slevy na firemní produkty

Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool