GIT Consult

Specialista objednávek

Specialista objednávek Publikováno: 04.06.2021

Global leader in the science of heart valves and hemodynamic monitoring.

Náplň práce

Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti lékařských inovací zaměřených na pacienty, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Specialista objednávek. Primárním úkolem na této pozice bude řízení a hlídání celého procesu objednávky.
Tuto pozici obsazujeme na 6měsíční kontrakt s možností prodloužení spolupráce.

Náplň práce:
- Přijetí a zpracování objednávky
- Interní komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti, jakou jsou např. finanční a obchodní oddělení
- Podpora a sledování procesů logistiky/dodavatelského řetězce
- Poprodejní aktivity - vyřizování reklamací služeb , správa reklamací produktů, komunikace ohledně reklamací produktů apod.
- Celková podpora zákazníků

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání
- Plynulá znalost českého anglického jazyka - většina telefonické a emailové komunikace probíhá v AJ
- Pokročilá znalost MS Office a ERP systému
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Schopnost zvládat více úkolů a stanovení priorit
- Schopnost týmové, ale i samostatné práce
- Důslednost pro dodržování termínů

Nabízíme

- Stravenky, Flexi Passy, 5 týdnů dovolené
- Práci v přátelském a mezinárodním prostředí
- Místo výkonu práce na Praze 8 přímo na zastávce metra B - Křižíkova
- Nástup: ihned, nebo dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková