GIT Consult

Specialista pasivní zákaznické linky pro PRE – Nymburk

Specialista pasivní zákaznické linky pro PRE - Nymburk Publikováno: 06.01.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika hledá posily! Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu pasivní zákaznické linky v Nymburce.

Na této pozici vás nečeká žádný aktivní prodej! Na každodenní úrovni budete v kontaktu již se stávajícími zákazníky společnosti, kteří se na vás budou obracet s dotazy ohledně nabízených služeb a produktů.

Jak to u nás funguje?
- Pracujeme od pondělí do pátku 7,5 hod/den v moderním pracovní prostředí
- Nováčky „nehodíme do vody“, ale řádně proškolíme ve všech oblastech

Jaká je u nás pracovní náplň?
- Pečujeme a komunikujeme se stávajícími zákazníky za účelem zkvalitnění jimi odebíraných produktů a služeb
- Emailová a telefonická komunikace je naším každodenním chlebem
- Optimalizujeme služby poskytované zákazníkům
- Poskytujeme odborné informace o produktech a službách společnosti
- Pracujeme s interní databází (SAP)
- Stávající zákazníci se na nás obrací v okamžiku, kdy od nás potřebují poradit a pomoci v oblasti energetiky

Požadavky

Koho hledáme?

- Kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- Spolupracovníka, který je samostatný a můžeme se na něj spolehnout
- Běžného uživatele PC
- Možnost docházet na směny (8:00-16:00, 10:00-18:00)

Nabízíme

- Plný úvazek se zkrácenou pracovní dobou 7,5 hodiny/denně
- Nástup 1. 2. 2021
- Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností dlouhodobé spolupráce
- Fixní hrubou mzdu 24 000 Kč
- Bonusy po zapracování průměrně 5 000 Kč měsíčně
- 120 Kč stravenky od 5 odpracovaných hodin denně
- 5 týdnů dovolené
- Vlastní pracovní stůl
- Moderní, čisté a pohodlné pracovní prostředí přímo u vlakového nádraží v Nymburce - ulice V Kolonii 391

Místo výkonu
Nymburk
Nástup
25.5.2020
Mzda
24000
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková