GIT Consult

Specialista pasivní zákaznické linky pro PRE – Nymburk

Specialista pasivní zákaznické linky pro PRE - Nymburk Publikováno: 30.04.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika hledá posily! Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu pasivní zákaznické linky v Nymburce. Na každodenní bázi jsme kontaktováni našimi stávajícími i potenciálními zákazníky, kterým poskytujeme pomoc a poradenství ohledně našich produktů a nabízených služeb. Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu.

Jak fungujeme?
- Pracujeme 7,5 hodiny denně v pracovních dnech v moderních prostorách
- Nováčky „nehodíme do vody“, ale řádně proškolíme ve všech oblastech.

Co děláme?
- Komunikujeme a pečujeme o stávající závazky zákazníků
- Optimalizujeme poskytované služby a nacházíme správná řešení
- Předáváme odborné informace o produktech a službách naší společnosti
- Pracujeme s interní databází v SAP
- Jsme připraveni zákazníkům pomoci v oblasti energetiky s jejich požadavky

Požadavky

- Komunikativního kolegu, který rád pomáhá
- Samostatného spolupracovníka, jenž umí být i týmovým hráčem
- Běžného uživatele PC
- Parťáka, co může docházet na směny od 8, 9, 10 hod

Nabízíme

- Plný úvazek s pracovní dobou 7,5 hodiny/denně
- Nástup ihned/dohodou
- Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností dlouhodobé spolupráce
- Nástupní mzdu 26.000 Kč s navýšením na základě progresu
- Bonusy po zapracování průměrně 5 000 Kč měsíčně
- 120 Kč stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Vlastní pracovní místo
- Moderní, čisté a pohodlné pracovní prostředí přímo u vlakového nádraží v Nymburce

Místo výkonu
Nymburk
Mzda
26000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta