Specialista pasivní zákaznické linky pro PRE s nástupem od 3. 1. 2022

Specialista pasivní zákaznické linky pro PRE s nástupem od 3. 1. 2022 Publikováno: 12.11.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika hledá posily! Staňte se součástí týmu pasivní zákaznické linky v Nymburce.

V rámci pasivní zákaznické linky jsou zaměstnanci PRE na každodenní bázi kontaktováni stávajícími i potenciálními zákazníky, kterým poskytují pomoc a poradenství ohledně produktů a nabízených služeb.

Nástup 3. 1. 2022

Jak to v PRE funguje?
- Pracovní doba je 7,5 hodiny denně v pracovních dnech v moderních prostorách společnosti
- Při nástupu proběhne řádné zaškolení a poskytnutí potřebných informací k vykonávané práci
- Podporou vám budou zkušení kolegové

Jaká bude pracovní náplň?
- Komunikace se stávajícími zákazníky společnosti na každodenní úrovni
- Optimalizace poskytovaných služeb a nacházení správných řešení
- Předávání odborných informací o produktech a službách společnosti
- Práce s interní databází v SAP
- Pomoc zákazníkům v oblasti energetiky a řešení jejich požadavků
- Nejedná se o aktivní prodej, tzv. 'cold cally'

Požadavky

Koho hledáme?
- Komunikativního kolegu, který rád pomáhá
- Samostatného spolupracovníka, jenž umí být i týmovým hráčem
- Běžného uživatele PC
- Parťáka, co může docházet na směny od 8, 9,10 hod

Nabízíme

- Plný úvazek s pracovní dobou 7,5 hodiny/denně
- Nástup 3. 1. 2022
- Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností dlouhodobé spolupráce
- Nástupní mzdu 26.000 Kč s navýšením na základě progresu
- Bonusy po zapracování průměrně 5 000 Kč měsíčně
- 120 Kč stravenky
- 5 týdnů dovolené, 3 sick day
- Vlastní pracovní místo
- Moderní, čisté a pohodlné pracovní prostředí přímo u vlakového nádraží v Nymburce

Těšíme se na vaše reakce

Místo výkonu
Nymburk
Nástup
3. 1. 2022
Mzda
26000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta