GIT Consult

Specialista podpory klientů s Home Office

Specialista podpory klientů s Home Office Publikováno: 10.11.2021

Hledáte pracovní uplatnění bez každodenního dojíždění do zaměstnání s možností využití pravidelného home office? Pokud ano, máme pro vás zajímavou nabídku.
Pro našeho významného klienta, který je lídrem v oblasti pojišťovnictví, hledáme zájemce na pozici Specialista/ka zákaznické péče tzv. pasivní linky.
Pozice je vhodná pro všechny, kteří se chtějí naučit něčemu novému a jsou komunikativní.

Náplň práce

Jaká je náplň práce?
· Přijímaní příchozích hovorů, komunikace a péče o stávající zákazníky společnosti
· Optimalizace poskytovaných služeb a hledání správných řešení pro zákazníka
· Předávání odborných informací o produktech a službách společnosti
· Práce s interními systémy
· Pracovní doba PO-PÁ: 8,5 hodiny s půlhodinovou pauzou na oběd - pružná pracovní doba je mezi 7:00 a 19:00 hod

Požadavky

Co od Vás potřebujeme?
· Komunikativnost, spolehlivost a proklientský přístup
· Zájem se učit novým věcem s možností se kariérně rozvíjet
· Uživatelské znalosti PC
· SŠ ukončené maturitní zkouškou

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
· Zaměstnání u stabilního zaměstnavatele s možností kariérního růstu
· Možnost pracovat z pohodlí domova
· Na centrálu do Brna dojíždění 2x či max. 3x týdně
· Adaptační zaškolení a různé vzdělávací kurzy
· Cafeterie ve výši 12 000 Kč/rok
· 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna navíc
· Stravenkový paušál od 3 odpracovaných hodin za den
· Nástup: 1. 12. 2021 či dohodou

Místo výkonu
Nástup
1.12.2021 či dle dohody
Mzda
21.000 - 26.000,-
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová