GIT Consult

Specialista zákaznické linky pro stávající klienty

Specialista zákaznické linky pro stávající klienty Publikováno: 15.11.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika hledá posily do svého týmu zákaznické linky. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Každodenní činností na této pozici je péče o stávající zákazníky a telefonická komunikace za účelem rozšíření produktů a služeb, které Pražská energetika nabízí svým zákazníkům. Rozhodně se zde nesetkáte s cold cally.

Jak to v PRE funguje?
- pracovní doba je od pondělí do pátku 7,5 h denně v příjemném pracovním prostředí
- řádné proškolení nováčků

Jaká bude vaše pracovní náplň?
- komunikace se stávajícími zákazníky PRE za účelem získání nových odběrných míst po celé České republice
- stávajícím zákazníkům, kteří odbírající elektřinu či plyn, nabízíme možnosti využití dalších našich služeb
- zaměření na komoditu zemního plynu a elektrické energie
- analýza potřeb zákazníků a poskytování aktuálních informací o novinkách
- se zákazníky komunikujeme primárně po telefonu, příležitostně prostřednictvím emailu
- administrativa spojená s uzavíráním nových smluv
- práce v interním systému a zadávání dat
- nejedná se o cold cally!, ale kontakt pouze se stávajícími zákazníky

Požadavky

Koho hledáme?
- kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- obchodníka tělem i duší
- uživatele PC na běžné úrovni
- týmového hráče s proaktivním přístupem k práci

Rozhodně oceníme:
- pozitivní přístup s chutí dosahovat stanovených cílů
- ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- pracovní dobu na 37,5 hod/týden (HPP)
- garance fixní měsíční mzdy 24.000 Kč + výkonností složku mzdy
- měsíční bonusovou složku mzdy na základě odvedené práce
- stravenky v hodnotě 120 Kč od 5 odpracovaných hodin denně (příspěvek 80 kč od zaměstnavatele)
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku s vizí dlouhodobé spolupráce
- mentorský program a pravidelná školení

Těšíme se na Vaše životopisy!

Region
Nástup
dohodou
Mzda
26000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta