GIT Consult

Specialista/ka zákaznické péče – 100 % home office

Specialista/ka zákaznické péče – 100 % home office Publikováno: 09.11.2021

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

Hledáte pracovní uplatnění bez každodenního dojíždění do zaměstnání s možností využítí 100% home office? Pokud ano, máme pro vás zajímavou nabídku.

Pro našeho významného klienta, společnost působící ve finančním sektoru, hledáme zájemce o pozici Specialista/ka zákaznické péče. Zaškolení a poté i pracovní náplň můžete vykonávat z pohodlí domova. Díky tomu můžete pracovat z jakékoliv lokality v rámci ČR.

Po zaškolení se můžete rozhodnout, jakým směrem se vydat. Můžete zůstat na pasivní zákaznické lince a řešit příchozí dotazy zákazníků společnosti či můžete působit v rámci retenční linky.

Jaká je náplň práce?
- Řešení příchozích hovorů, komunikace a péče o stávající zákazníky společnosti
- Optimalizace poskytovaných služeb a hledání správných řešení pro zákazníka
- Předávání odborných informací o produktech a službách společnosti
- Práce s interními systémy
- Pracovní doba: 8,5 hodiny s půlhodinovou pauzou na oběd - provozní doba je mezi 7:00 a 19:00 hod.

Požadavky

Koho hledáme?
- Uchazeče, který se nezalekne komunikace, naopak ho komunikace baví
- Uchazeče, který se nebojí hledat nová řešení a rád rozšiřuje své znalosti a zkušenosti
- Běžného uživatele PC s ukončeným maturitním vzděláním

Nabízíme

- 100 % HO – možnost pracovat z pohodlí domova každý den, zaškolení probíhá online
- Po zaučení zvýšení kvalifikace a možnost kariérního růstu
- Cafeterie ve výši 12 000 Kč/rok
- 5 týdnů dovolené + dalších 5 dní volna navíc
- Stravenkový paušál od 3 odpracovaných hodin za den
- Nástup: 1. 12. 2021 či dohodou

Místo výkonu
Hradec Králové
Nástup
1. 12. 2021
Mzda
21000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta