Specialista/tka pasivní zákaznické linky

schedule

Full-time

location_on

Nymburk

face

Dvořáková Iveta

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika hledá posily! Staňte se součástí týmu pasivní zákaznické linky v Nymburce.

Na této pozici vás čeká pravidelný kontakt již se stávajícími zákazníky společnosti. Předchozí pracovní zkušenosti oceníme, nicméně pozice je vhodná i pro uchazeče bez předchozích pracovních zkušeností. V případě nástupu vás čeká vstupní školení, v rámci kterého získáte veškeré potřebné znalosti.

Datum nástupu 3. 6. 2024

Pracovní náplň zahrnuje:
- Telefonická komunikace se stávajícími zákazníky společnosti na každodenní úrovni
- Optimalizace poskytovaných služeb a nacházení správných řešení
- Předávání odborných informací o produktech a službách společnosti
- Práce s interní databází v SAP
- Pomoc zákazníkům v oblasti energetiky a řešení jejich požadavků
- Nejedná se o aktivní prodej, tzv. 'cold cally'

Požadavky

Hledáme:
- Uchazeče s dosaženým maturitním vzdělání
- Komunikativního kolegu, který rád pomáhá
- Samostatného spolupracovníka, jenž umí být i týmovým hráčem
- Běžného uživatele PC
- Parťáka, co může docházet na směny od 8, 9,10 hod

Nabízíme

- Plný úvazek s pracovní dobou 7,5 hodiny/denně
- Nástup 3. 6. 2024
- Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností dlouhodobé spolupráce
- Nástupní mzdu 30.000 Kč s navýšením na 32.000 Kč po zkušební době
- Bonusy po zapracování průměrně 5 000 Kč měsíčně
- 160 Kč stravenky
- 5 týdnů dovolené, 4 sick day
- Vlastní pracovní místo
- Moderní, čisté a pohodlné pracovní prostředí přímo u vlakového nádraží v Nymburce

Těšíme se na vaše reakce

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?