GIT Consult

Supply Chain Manager

Supply Chain Manager Publikováno: 17.01.2022

Naším klientem je producent laminátových, dřevěných a luxusních vinylových podlah a dalších produktů.

Náplň práce

Pro našeho klienta, producenta laminátových, dřevěných a luxusních vinylových podlah a dalších produktů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Supply Chain Manager.

Na této pozici budete řídit 3 logistické koordinátory 3 distribučních center v ČR a SR. Každé centrum má tým skladníků a řidičů, kteří jsou nadšení poskytovat zákazníkům společnosti nejvyšší úroveň služeb.
Zároveň budete zajišťovat, aby operace a procesy společnosti v dodavatelském řetězce byly plně v souladu s požadavky místní legislativy a váš tým dodržoval všechna bezpečnostní opatření podle podnikových standardů.

Náplň práce:

• Dohled a školení koordinátorů logistiky – řízení 3 logistických koordinátorů 3 distribučních center v ČR a SR
• Analýza dat dodavatelského řetězce a výkonnosti společnosti – pomoct týmu dosáhnout ambiciózních cílů a zajištění, aby každé distribuční centrum fungovalo maximálně efektivně.
• Zajišťování, aby procesy dodavatelského řetězce splňovaly zákonné požadavky a bezpečnostní pravidla
• Hledání nákladově efektivních řešení pro procesy dodavatelského řetězce (příchozí přeprava, údržba vozového parku, skladové operace)
• Budete podřízení generálnímu řediteli společnosti

Požadavky

• Máte VŠ vzdělání a relevantní zkušenosti v oblasti řízení logistického týmu (skladníci, řidiči)
• Mluvíte plynně anglicky (písemně i ústně)
• Jste komunikativní a mate silné analytické a statistické schopnosti k porozumění problémům v oblasti nabídky a poptávky
• Umíte používat soft skills k vyjednávání a budování vztahů s kolegy, zákazníky, členy týmu
• Jste flexibilní a těšíte se, že budete hnací silou, která podpoří rychlý růst společnosti
• Jste schopni řídit a motivovat tým zaměstnanců dodavatelského řetězce, zaměřit se na zlepšení celkového výkonu dodavatelského řetězce a hledat jakékoli možné inovace procesu

Nabízíme

• Atraktivní pozici v mezinárodním a multikulturním prostředí s vysokým potenciálem na českém trhu
• Účast na zajímavých projektech
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2.000 Kč/měsíc
• 25 dní dovolené
• Stravenkový paušál 120 Kč/odpracovaný den
• Místo výkonu práce Praha, s možností občasné práce z domu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková