GIT Consult

Support specialista infrastruktury Cisco

Support specialista infrastruktury Cisco Publikováno: 04.01.2022

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

- Participace na projektech pro zákazníka
- Řešení incidentů
- Řešení problémů
- Změny v nastavení síťových prvků
- Diagnostika
- Tvorba a udržování dokumentace
- Zvažování správných postupů, tak abychom předcházeli vzniku technických i bezpečnostních incidentů
- Návrhy na rozvoj prostředí zákazníka a nových služeb
- Technická podpora komunikační infrastruktury
- Přepínače a směrovače Cisco (Catalyst, Nexus, ASR, ISR)
- Softwarově definované DC – Cisco Application Centric Infrastructure (ACI)
- Technická podpora bezpečnostní infrastruktury
- Checkpoint Firewall
- Cisco Identity Services Engine (ISE)
- Cisco Adaptive Security Appliance (ASA)
- Cisco Firepower
- Práce s dohledovými systémy

Požadavky

- Dobré obecné znalosti v oboru počítačových sítí, což zahrnuje fungování standardních síťových protokolů a služeb. (Ethernet, IP komunikace, STP, směrovací protokoly...).
- Zkušenosti v oblasti Cisco routing & switching ideálně na úrovni certifikace CiscoCertified Network Professional (CCNP) , případně CCNA
- Dobré komunikační dovednosti.
- Ochotu učit se stále nové věci.
- Řidičský průkaz

Nabízíme

- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Bonusy, roční odměny, konkurenční plat
- Účast na odborných konferencích
- Práce se skvělými technologiemi pro zajímavé klienty na různých projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů nemocenské
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko