GIT Consult

Systémový analytik

Systémový analytik Publikováno: 30.11.2021

Významná moderní banka s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím.

Náplň práce

- Zodpovědnost za dopadovou analýzu interních aplikací a IT systémů
- Rozpad celkové analýzy do menších uchopitelných částí, které se komunikují vývojářům a testerům
- Příprava relevantních dat pro vývojáře
- Úzká spolupráce a Business analytikem a architektem
- Psaní diagramů v UML
- Práce na interních klíčových projektech primárně v doménách: Internetové bankovníctví, Mobilní aplikace, Loans a Credits
- Výsledek své práce uvidíte v kladném hodnocení našich klientů a stabilitě systémů

Požadavky

- Hledáme analytika s dobrou technickou znalostí
- Pracujeme primárně s SQL a potřebujeme parťáka do týmu, který rád pracuje s daty
- Znalost UML je pro danou pozici klíčové – psaní diagramů v Confluence a PlantUML bude tvým denním chlebem
- Hodí se znalost XML, XSD, SOAP a Web Services
- Řešíme s týmem i oblast integrace

Výhodou:

- Orientace v kódu
- Zkušenost s agilním vývojem

Nabízíme

- Vzdělávání a váš rozvoj - technické a soft-skills školení
- Účast na odborných konferencích
- Penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření ihned po zkušební době
- Práce se skvělými technologiemi na klíčových interních projektech
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů sick days
- Kurzy angličtiny
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko