Talent Acquisition Specialist s AJ na 20h/týdně

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Martina Šollová

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je světovým lídrem v oblasti medicínských inovací, hledáme kandidáta/tku na pozici Talent Acquisition Specialist s AJ na 20h/týdně.

Máte již zkušenosti z obdobné pozice, baví Vás komunikace v angličtině a chcete pracovat na zkrácený úvazek? Tak hledáme právě Vás.

Co Vás čeká:
- Prověřování a přijímání nových kandidátů, rychlý a efektivní výběr a řešení jakýchkoliv nesrovnalosti v této oblasti
- Budete kontaktní osobou pro náborové pracovníky agentur a interní náborové manažery
- Poskytování řešení v rámci konzultace jak manažerům, tak náborářům
- Plánování schůzek/pohovorů pro manažery přes Outlook/ MS Teams
- Administrativní práce, vedení kalendáře a hlídání/oznamování důležitých datumů
- Příprava faktur
- Celková podpora TA týmu
- Další úkoly dle zadání managementu společnosti

Požadavky

- Minimálně SŠ/VŠ
- Aktivní znalost MS Office/ MS Office Suite, Adobe
- Komunikativní znalost českého jazyka
- Pokročilá znalost AJ (slovem i písmem)
- Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- Samostatnost i schopnost týmové spolupráce
- Proaktivní přístup k práci, flexibilitu, důraz na detail
- Předešlé zkušenosti s aktivním vyhledáváním kandidátů výhodou

Nabízíme

- Zaměstnání v mezinárodní, stabilní společnosti
- HPP - 20 hod/týden
- Stravenky, Flexi Passy
- 5 týdnů dovolené, sickdays
- Práci v přátelském a mezinárodním prostředí
- Místo výkonu práce na Praze 8 přímo na zastávce metra B - Křižíkova
- Pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení spolupráce
- Nástup: ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a my Vás budeme kontaktovat.

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?