GIT Consult

Team Assistant

Team Assistant Publikováno: 10.06.2022

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro mezinárodní investiční společnost sídlící na Praze 6, hledáme kandidáta/ku na pozici Team Assistant.
Chcete se stát součástí prestižní společnosti, být nepostrádatelným článkem 10členného týmu a podporovat ho v každodenních činnostech?
Podívejte se na popis práce níže a zašlete nám svoje CV v českém i anglickém jazyce. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Náplň práce:
- Administrativní podpora top management týmu a širšího 10členného týmu
- Zajišťování podkladů na pracovní schůzky a obchodní jednání jednotlivých členů týmu
- Organizace služebních cest, příprava večírků a teambuildingových aktivit
- Organizace schůzek a domlouvání termínů návštěv
- Vítání návštěv, příprava zasedacích místnosti a jiné aktivity
- Vedení týmového kalendáře
- Zajištění hladkého chodu kanceláře

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost MS Office
- Řidičský průkaz výhodou
- Prokazatelná praxe na obdobné pozici
- Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- Spolehlivost a flexibilita
- Loajalita

Nabízíme

- Moderní prostředí úspěšné start-up společnosti
- Atraktivní mzdové ohodnocení až do výše 40.000 Kč/měsíc dle zkušeností
- Možnost kariérního růstu
- 25 dní dovolené
- Pracovní doba mezi 9–17:30 hod. (na recepci budete 2 zaměstnanci střídající se na směny)
- Bohatá nabíka benefitů a program nadstandardní zdravotní péče

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková