GIT Consult

TeamLeader Backoffice pro JM kraj

TeamLeader Backoffice pro JM kraj Publikováno: 20.07.2021

Pro našeho významného klienta, který patří mezi lídry v oblasti pojišťovnictví hledáme zkušeného Teamleadera do týmu správy životního pojištění.
Máte zkušenosti s vedením týmu lidí, chcete se podílet na inovacích a transformacích ve společnosti, která je téměř 200 let na trhu?
Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Co Vás čeká:
Vedení desetičlenného týmu pracovníků zpracovávajících administrativní agendu (správa pojistných smluv)
Motivace a hodnocení pracovníků a podílení se na jejich profesním rozvoji
Reporting na týdenní či měsíční bázi
Plánování a následné rozdělování úkolů v rámci týmu
Metodická podpora – aby by vše šlo tak, jak má
Hledání nových možností a příležitostí
Podílení se na různých projektech
Sebemotivace a osobní rozvoj, který je zapotřebí pro správné vedení týmu

Požadavky

Co od Vás potřebujeme:
Zkušenost s vedením většího týmu lidí
SŠ vzdělání s maturitou
Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a proaktivní přístup s chutí se učit novým věcem.
Touha posouvat věci k lepšímu
Občasné vedení týmu na dálku
Velice dobré a organizační schopnosti
Lidský přístup
AJ na středně pokročilé úrovni- Výhodou

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
Rozmanitou práci u stabilního zaměstnavatele, kde můžete přinášet své nápady a seberealizovat se
Přátelský pracovní kolektiv
Práce téměř v samém centru Brna, ALE možnost využití Home office až 3 dny v týdnu, tudíž můžete být i z daleka 🙂
Osobní i profesní rozvoj (různá školení)
Flexibilní pracovní dobu (8,5h)
Široká škála benefitů - 5 týdnů dovolené, sickday, stravenkový paušál, Cafeterie, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, a mnoho dalšího!
Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a kontaktujte nás 🙂

Místo výkonu
Obor
Nástup
09_21
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová