GIT Consult

Telefonická péče o stávající zákazníky – pasivní linka

Telefonická péče o stávající zákazníky - pasivní linka Publikováno: 08.06.2021

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika rozšiřuje svůj tým. Možná hledáme právě vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Na této pozici vás nečeká žádný aktivní prodej! Na každodenní úrovni budete v kontaktu již se stávajícími zákazníky společnosti, kteří se na vás budou obracet v případě dotazů.

Jak to u nás funguje?
- pracujeme od pondělí do pátku 7,5 hod/den v moderním pracovní prostředí
- směny jsou rozvrženy v čase od 7:00 - 17:00
- nováčky „nehodíme do vody“, ale řádně proškolíme v rámci individuálního školení

Jaká je naše pracovní náplň?
- jsme v kontaktu s našimi stávajícími zákazníky a řešíme jejich dotazy
- emailová a telefonická komunikace je naším každodenním chlebem
- domlouváme s techniky konkrétní schůzky
- vše zaznamenáváme v rámci naši interní databáze (SAP)
- držíme občasné pohotovosti (na telefonu z pohodlí domova) s 10% příplatkem

Požadavky

- kolegu s komunikačními dovednostmi a klientským přístupem
- spolupracovníka s plynulou znalostí češtiny
- uživatele PC na běžné úrovni
- týmového hráče s proaktivním přístupem k práci

Nabízíme

- pracovní dobu na 37,5 hod/týden
- hrubou měsíční mzdu 26 000 Kč a měsíční bonusovou složku cca 4 000 Kč
- stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovaný den (s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 80 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- 3 sickday
- stabilní zaměstnání v moderním pracovním prostředí

Místo výkonu práce: Praha 10 - Kubánské náměstí
Nástup: červenec 2021
V případě zájmu nám zašlete Váš životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Region
Nástup
červenec 2021
Mzda
26000
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta