GIT Consult

Tester Senior – Linux, Python

Tester Senior - Linux, Python Publikováno: 03.02.2021

Popis zaměstnavatele

Our client is a leading US telecom company located in Brno.

Náplň práce

Vaším úkolem bude:
· podílet se na vývoji zajímavých SW produktů pro mobilní operátory, jako je například SW pro analýzu síťového provozu, SMS centra, MMS centra, 5G síť apod
· příprava testovacích plánů, rozvrhů, návrh testovacího scénáře a specifikace
· vývoj a údržba testovacího frameworku ve skriptovacím jazyce TCL, Pythonu
· příprava, spouštění a vyhodnocování systémových a integračních testů
· spolupráce na produktové dokumentaci
· práce v menších Scrum týmech v neformálním a přátelském prostředí

Požadavky

Požadavky
· orientace v procesu vývoje a testování SW
· znalost skriptování (např. Python, TCL)
· znalost OS Unix/Linux - základy
· orientace v síťových protokolech a standardech
· pokročilá znalost AJ – B2 – komunikace se zahraničními kolegy
· výhodou zkušenosti s JIRA, Git, Jenkins
· SŠ/VŠ vzdělání technického směru

Nabízíme

Nabídka
· jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
· práce v mezinárodní společnosti, aktivní využití angličtiny, možnost kariérního růstu
· celá řada firemních výhod (možnost bezúročné půjčky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, týden dovolené navíc,
firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity a další)

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Marcela Slovakova