GIT Consult

UX Design Lead

UX Design Lead Publikováno: 07.06.2022

Maloobchodní řetězec, který se i přes vysoký počet zaměstnanců snaží udržet mezi nimi rodinnou atmosféru. Zaměstnance vnímá jako to nejdůležitější co má a chce, aby pro každého z nich, byl zákazník na prvním místě.
O své zaměstnance dbá, pracuje na jejich rozvoji, a přeje si, aby svou práci a firmu měli rádi.

Náplň práce

- Vytváření a udržení UX/CX strategie pro IT produkty
- Spolupráce na mezinárodní úrovni
- Naslouchání zákaznickým potřebám
- Koordinace a řízení týmu UX designerů pro jednotlivé produkty nebo funkce
- Uplatňování principů UX – Design thinking, realizace workshopů, design sprintů (interně nebo externě), jejich implementace do procesů UX oddělení
- Vedení 2–členného interního týmu

Požadavky

- Minimálně 3 roky zkušenost na obdobné pozici
- Silná orientace na zákazníka, proaktivita a rozhodování
- Zkušenosti s organizováním workshopů, design sprintů nebo podobných aktivit
- Týmový hráč s komunikačními schopnostmi
- Anglický jazyk na odborné úrovni - práce v mezinárodním týmu

Nabízíme

- garantovaný 13. měsíční příjem
- smlouva na dobu neurčitou
- zázemí stabilní globální společnosti
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké slevy
- flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
- zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko