GIT Consult

WPF team leader

WPF team leader Publikováno: 17.11.2021

Mezinárodní technologická firma zabývající se 3D virtuální realitou a vývojem specializovaných zařízení.

Náplň práce

· vedení a vybudování vlastního WPF týmu
· odpovědnost za technické řešení, integraci a time management
· úzká spolupráce s WPF tým lídrem v cizině a vedoucím SW testerů

Požadavky

· min. středoškolské vzdělání
dobrá znalost angličtiny
· zkušenost s vedením týmu
· výborná znalost C#, WPF, .NET Framework a SQL Server – min. 5 let praxe
· analytické myšlení
· dobré povědomí o datových strukturách, algoritmech, víceválcovém programováním
· výhodou je programováním síťové komunikace, C++, zkušenost s programováním nástrojů pro hry, znalost lineární algebry

Nabízíme

· tým nadšenců a profesionálů
· každý projekt je nová výzva
· motivační mzdové ohodnocení
· samozřejmostí je flexibilní pracovní doba, možnost home office a 25 dnů dovolené

Místo výkonu
Brno
Obor
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool