GIT Consult

Zákaznická podpora PRE

Zákaznická podpora PRE Publikováno: 09.09.2022

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pražská energetika - stabilní a prosperující společnost v oblasti energetiky s dlouholetou tradicí na českém trhu - hledá uchazeče se zájmem o výpomoc v oblasti zákaznického servisu.

Hledáme kandidáty, kteří mají zájem o krátkodobou spolupráci (v současné době do 31. 12. 2022) s výhledem možného prodloužení. Každodenní pracovní náplň zahrnuje komunikaci se stávajícími zákazníky společnosti, za účelem předávání informací. Jedná se o příchozí linku, budete tedy pouze zodpovídat dotazy stávajících zákazníků, nejedná se o aktivní prodej.

Nabízíme možnost spolupráce jak na HPP - 37,5 h/týden, tak na úvazek zkrácený (individuální konzultace vašich časových možností).

Jak to v PRE funguje?
- Pracovní doba útvaru je od 8:00 do 18:00
- Nastavení pracovní doby bude individuální/domluvou
- Řádné zaškolení nováčků

Jaká bude vaše pracovní náplň?
- Komunikace se stávajícími zákazníky společnosti na každodenní úrovni
- Předávání informací zákazníků
- Práce na PC

Požadavky

- Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- Znalost práce na PC (balíček MS Office na uživatelské úrovni)
- Komunikativnost

Nabízíme

- Pracovní smlouvu na plný či zkrácený úvazek
- Finanční ohodnocení 25.000 Kč/měsíc (při úvazku 37,5 h)
- Spolupráci do konce měsíce prosince s možností prodloužení
- Stravenky v hodnotě 130 Kč od 5 odpracovaných hodin denně
- 5 týdnů dovolené
- Moderní a pohodlné pracovní prostředí přímo u zastávky tramvaje Kubánské náměstí (Praha 10 Vršovice)

Možnost nástupu: 1. 10. 2022

Těšíme se na Vaše zaslané životopisy.

Region
Nástup
1. 10. 2022
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta