GIT Consult

konferece v září

IT a jiné konference které nás čekají v září 2017 

 

Během prázdnin příliš konferencí a jiných akcí neprobíhalo. Září nám to ale zcela vynahrazuje a proto přinášíme přehled těch největších a nezajímavějších IT a marketingových akcí letošního roku.

 

Z IT oblasti je tu hned několik opravdu důležitých.

Pravděpodobně nejvíce očekávanou akcí je WebExpo, které se bude odehrávat opět na konci září, opět v Pražské Lucerně 22 a 23 září 2017. Dva dny přednášek o webech, webových technologiích a designu, networking a řada známých jmen. 

V Písku se 9. 9. bude odehrávat menší Open Source konference, na které se bude především hovořit o CMS systémech, běžných i těch ideálních pro eshop řešení. A pokud by vám to náhodou nestačilo tak 25 až 29 září se v Praze bude konat SuseCon, tedy největší světová Linux a Open Source konference. 

18. 9. se v Praze bude odehrávat HeckerFest, tedy jednodenní konference následovaná dva dny workshopů určená pro všechny IT Security odborníky i nadšence.

Pokud vás zajímají Sturtupy a nebo si chce vlastní založit, pak je SturtupFestival akce přímo pro vás. Setkáte se s úspěšnými zakladateli, odborníky v oborech jako marketing, právo nebo HR, kteří vám na osobní konzultaci nasměrovat váš plán dál a získáte spousty užitečných kontaktů.  27. září na Pražském Žižkově. Vstup pro účastníky zcela zdarma. 

 

Z oblasti marketingu pak můžete navštívit například ShopCamp zaměřený na Ecommerce, 8. 9. v Praze na ČVUT. Nebo Affiliate konferenci v Bratislavě. To je určena pro všechny, kdo chtějí tohoto marketingového nástroje využít, ale chtějí do tématiky hlouběji proniknout. 26. 9. 

Pokud se zajímáte o PR a komunikaci, určitě si nenechte ujít akci PR v digitální éře, 20 září na Pražské Pankráci. Seznámíte se s moderními postupy i s tím co nedělat a vyslechnete si několik skutečných příkladů, například ze společnosti LEGO. 

 

Na závěr bychom neměli opomenout ani Konferenci projektového řízení. Jejím největším lákadlem je Keith Richards, který promluví o Agilu. 20 a 21 září v Praze.  

 

Zapomněli jsme na některou z konferencí? Dejte nám vědět! Do komentářů na naše sociální sítě nebo na eliska.cisarova@gitisit.cz