GIT Consult

Konference – Květen 2017

 

Nudíte se a nechcete si pořizovat medvídka mývala? Co takhle zajít v květnu na některou z chystaných konferencí. Je jich více než dost. Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších.

 

IT konference:

4.– 6. května se v Brně koná konference GAME ACCESS. Vystupovat zde bude například Mateusz Tomaszkiewicz z CD Project Red (hlavní designer hry Zaklínač 3) i tvůrce právě připravované hry Prey nebo takové klasiky jako Fallout: New Wegas, Chris Avellone. 

V Praze se 15. – 18. května opět koná TechEd. Jde již o 15 ročník a pořadatelé připravují o to více akcí a novinek. 

Máte raději něco více „hardcore“? Co takhle zkusit HPCSE (High Performance Computing in Science and Engineering)? Ta se koná 22. – 25. května v Beskydech. Konference je zaměřena na aplikovanou matematiku, numerickou lineární algebru, optimalizační metody výpočetní techniky a HPC. 

Pokud vás láká virtuální realita, je tu Czech VR Fest. Ten se koná 24. a 25. 5. v Praze. Součástí jsou dva dny přednášek, ukázky různých platforem, her a mimo jiné i vyhlášení soutěže Czech VR LEAGUE.

Na konci května pak v Praze proběhne Agilia, konkrétně 30. 5. – 1. 6. Konference je věnována agilním metodikám pro oblast financí a bankovnictví.  

A nemůžeme zapomenout ani na první „job fair“ zaměřený přímo na IT odborníky. JobsDev se bude konat 27. 5. 2017 v Praze. Mimo představení jednotlivých firem zde zažijete i přednášky, soutěže a najdete prostor pro networking. 

 

 

Marketing a UX

Na přínos UX pro business se zaměří UX konference, která proběhne 10. května 2017 v Praze. 

Raději byste něco kreativnějšího? Nabízíme možnost dozvědět něco více o copywrightingu 18. 5. na Čtvrtkonu (České Budějovice). 

Zajímají Vás sociální média a online marketing? SocialBakers připravili vlastní konferenci Engage Prague, 17 – 19. 5. v Praze. 

Festival publicistiky a nových médií Všemi směry odstartuje v Praze 3. 5. 2017. Hosty budou například Filip Horký (DVTV), Tomáš Drahoňovský (ČT24) nebo Dominik Feri (Politik). 

 

Finance a podnikání

JIC (Jihomoravské informační centrum) připravuje na 24. 5. OpenDay. Přednášky z oblasti financování podnikání, marketingu, Human Resources a představení úspěšných podnikatelů. To vše v Brně a zcela zdarma!

 

Chcete si vyjet za hranice?

Konference v ČR vám nestačí? Chcete se podívat za naše hranice? Co takhle Vídeň? 11 – 12. 5. se zde koná WeAreDevelopers konference. Místo kde vývojáři „oslavují sami sebe“. 

17 až 19 května 2017 proběhne vývojářská konference Google I/O  a to v Mountain View v Kalifornii. Akce je určena pro všechny nadšence a obdivovatele této společnosti nebo jejích produktů. Každoročně zde totiž Google představuje celou řadu nových technologií. 

Ve stejném termínu je pak konference, která potěší všechny nadšence jazyku Java. GeeCon bude v Polském Krakově 17 – 19 května 2017

 

Zaujala vás některá z konferencí? Zapomněli jsme na některou z těch vyhlášených? Nebo chcete dát vědět o těch méně známých? Napište nám na Facebook, LinkedIn, Twitter, nebo na mail office@gitisit.cz.