GIT Consult

Konference v IT – květen 2019

Květen, lásky čas, se neúprosně blíží. Tak ukažte svoji lásku k technologiím na některé z konferencí, které se budou příští měsíc konat. Že nevíte, jaké to jsou? Nemějte obavy! GIT si pro Vás připravil shrnutí všeho, co se chystá! Tak pěkně po pořádku:

TechEd – DevCon 2019

Už za pár týdnů vypukne největší IT konference v ČR! Vychutnat si ji budete moct během 4 dní, a to od 13. května do 16. května v prostorech VIVO! HOSTIVAŘ na Praze 10. Můžete se těšit na 76 přednášek ve 4 tematických sálech, které povede 50 zkušených speakerů. Program bude nabitý a plný novinek a trendů. POZOR: Na akci je potřeba se registrovat.

Více info zde: www.teched.cz/cs/

Digitální výroba 4.0

Pokud se však v těchto dnech nebudete nacházet v Praze, v Brně bude pro Vás program připraven taky. Hotel Avanti se ve dnech od 14. května do 16. května změní na kotel průmyslu 4.0. Nepůjde jen o teoretickou záležitost, ale jasně si zde představíme, jak vypadá situace na českém trhu. Můžete se těšit na přednášky a panelové diskuze, nebudou chybět ani workshopy.

Víc info zde: www.konference-vyroba40.cz

mDevCamp

Jste nadšenec do mobilních technologií? Tak to je mDevCamp právě pro Vás! Jedná se o největší konferenci pro mobilové entuziasty ve střední Evropě a tento rok půjde už o jeho 8. ročník. Mezi tématy se objeví například Android a iOS, ale řeč bude také o VR nebo designu. Pokud máte čas 31. května, tak neváhejte a registrujte se! Kdo dřív přijde, ten má nižší cenu.

Víc info zde: mdevcamp.eu

Tak co, jaký program si zvolíte?