GIT Consult

MyJsmeGIT_EliskaCisarova

 

V GIT pracují různí lidé. Mají různé pracovní náplně, různé motivace i zájmy, ale jedno mají společné a to GIT. Rozhodli jsme se proto každý měsíc představit jednoho ze zaměstnanců GIT v trochu tradičnějším stylu. 

 

 

Dnes představujeme:

Jméno: Eliška Císařová

Pracovní pozice: Marketing Specialist/Consultant

Počet let v GIT: 2 roky

Eliška Císařová

Představ prosím, co děláš pro GIT.

Má oblíbená odpověď na otázku „Co děláš“ je: „Záleží, na který den se ptáš“.

To proto, že práce Marketing Specialisty v GIT  je hodně různorodá. Ráno přijdu a věnuji se sociálním sítím, přes den dělám bannery, upravuju fotky a další grafickou činnost, odpoledne připravuji prezentace na školení, nebo pomáhám kolegům a večer píšu články nebo se starám o web společnosti. Všichni mi ale neuvěřitelně pomáhají a i díky tomu mám pocit, že mou práci kolegové oceňují.

A pak mám ještě jednu speciální roli, já osobně ji nazývám „Ajťák spojovatel“. Díky mé lásce k technologiím a předchozí zkušenosti na pozici recruitera funguji jako aktivní spojka mezi IT odborníky, kteří se o nás starají a kolegy. Když něco nefunguje, je na mně, abych to vyřešila, většinou tím, že kontaktuji podporu, ale někdy se snažím řešit jednoduché problémy samostatně.

 Co je podle tebe na tvé práci nejlepší?

Páteční burgery s GIT jsou jednou z mých nejoblíbenějších akcí.

 Teď samozřejmě musím říct, že vedení společnosti! 😀

Volnost a kreativita. Vždycky jsem si myslela, že jsem spíš typ „účetní“ sednout k práci a dělat pořád dokola to samé. Ale čím déle jsem ze školy, tím víc vidím, že to zdaleka není pravda. Ta možnost dělat každý den úplně něco jiného mě nabíjí energií.

Ale upřímně, nejvíce mě dokáže potěšit, když za mnou přijde někdo z kolegů, že jim nefunguje počítač, nebo sdílený kalendář a mně se povede problém vyřešit (byť tím, že zařízení vypnu a zapnu). 😀 

 

Co děláš ve volném čase? Jak odpočíváš po práci?

V mládí jsem hrála taky na kytaru i klavír, ale bohužel mi to do dospělosti nevydrželo. Ráda bych se ale ke kytaře vrátila.

Spím! 😀 Spánek je moje největší vášeň, což je důvod, proč bych se bez flexibilní pracovní doby neobešla. A teď trochu vážně.

Většinou když přijdu domů, tak se dívám na seriály. Přátelé, Scrubs: Doktůrci a nebo Pokémoni. Většinou jde o komediální seriály, ráda se totiž po náročném dni zasměju. Když náhodou nemám chuť na něco se dívat, tak si čtu. Čtení knížek je druhou největší vášní. Čtu úplně vše, od klasické literatury, přes životopisy a odborné knihy, až po romantické slaďáky. Každý příběh má něco do sebe. Nejoblíbenější žánr je ale fantasy. Tomu neodolám nikdy.

 

Jaká je tedy tvoje nejoblíbenější kniha?

Jednoduchá otázka. Harry Potter od J. K. Rowlingové. S tou sérií jsem vyrostla, v 11 si přála dostat dopis z Bradavic, létala po sídlišti s kusem klacku v ruce a chodila na půlnoční premiéry filmů. Je to taky jediná série, kterou čtu pravidelně alespoň jednou za rok. A už se těším na čtení v roce 2018!

A nejoblíbenější kniha z této série? Harry Potter a vězen z Azkabanu.

 

 

Nezapomeňte se s námi spojit na jedné ze sociálních sítí a sledovat další články ze série My Jsme GiT!

Facebook             Twitter             LinkedIn