Aplikační analytik/Řešitel problémů

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Lucia Vanderpool

Popis zaměstnavatele

Našám klientem je významná privátní a investiční banka.

Náplň práce

Analyzovat problémy a incidenty end-to-end napříč jednotlivými systémy, půjdete do úplného technického detailu
Identifikace příčin problémů a chyb v logách i v databázích
Navrhování řešení pro identifikované problémy
Analýza a navrhování opatření pro předcházení problémům
Rozšiřovat knowledge base a zpracovávat dokumentaci
Spolupracovat s aplikačními správci, IT analytiky, vývojáři a externími dodavateli
Hlavní náplní není přímá komunikace s uživateli

Požadavky

Minimálně 2 roky zkušeností v obdobné roli nebo i v testingu
Schopnost analyzovat a řešit složité technické problémy
Silné analytické myšlení a ochota detailního porozumění problému
Dobré komunikační dovednosti
Znalost nástrojů na práci s logy (např. Elasticsearch, Logstash, Kibana)
Znalost SQL a databázových systémů (MSSQL, Oracle, PostgreSQL)
Základní orientaci OS Linux a Windows server
Znalost integračních vzorů REST, SOAP, messaging
Znalost Apache Kafka, Openshift výhodou

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
Týden dovolené navíc + 5 sick days + 5 dní osobního volna
Možnost investovat nejen do produktů, nový zaměstnanecký produkt dlouhodobého investování s příspěvkem firmy až do výše 20 000,- Kč/rok
Příspěvek 10 000,-/rok do Cafetérie
Příspěvek na prevenci a zdravotní péči 10 000,-/rok
Restaurace s kavárnou, fitko v budově, jóga na terase, Multisport karta, možnost zapojit se do sportovních týmů (fotbal, hokej, kolo, běh, beach volejbal)
Teambuildingy, firemní akce např. Dny zdraví, Family day, sportovní hry, každý druhý čtvrtek po práci drink s kolegy, menší akce pořádané kolegy, divadla, přednášky

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?