Insights

učíme se celý život

important milestones

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetur adipiscing elit Lorem ipsum dolor sit altmet, conse ctetur adipiscing elit aloma lomiur off silder tolos. Lorem ipsum dolor sitlor amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
GIT Personální agentura se superschopnostmi
Hledání práce

Státní příspěvek na kurzy od MPSV

Dotované kurzy Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV) vám vylepší profesní životopis, doplní znalosti nutné pro kariérní růst a zvýší vaši cenu na trhu práce.
MPSV za vás zaplatí 82% až 100% ceny kurzu do výše 50 000 Kč.

Magda Ptáčková
Insights

Magda Ptáčková: Lidi jsou tím, co dělá z GIT srdcovou společnost

Magda Ptáčková pracovala v GIT bezmála 4 roky. Protože se nedávno rozhodla pro kariérní změnu, nechtěli jsme ji nechat odejít jen tak. V rozhovoru s kolegou Matějem Boháčem shrnuje, co všechno její práce v GIT obnášela, na jakých projektech pracovala a co si odnáší dál.

úřad práce
Hledání práce

Úřad práce – k čemu dnes slouží?

V čem vám na úřadu práce poradí a v čem už ne? Je vůbec výhodné se registrovat a co za nepříjemnosti nebo výhody mi to může přinést? Na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v následujícím textu.

Jak otestovat testera
HR tipy

Jak otestovat testera?

Testování je jednou z nejdůležitějších činností při vývoji softwaru. Většina firem si proto najímá specialisty v tomto oboru. Pojďte se s námi podívat, co všechno by měl kvalitní tester umět.

Kariéra v IT

Chci začít programovat

Chcete začít s kariérou v IT, ale nevíte za jaký konec to vzít? Netušíte, které programovací jazyky jsou na trhu žádané a k čemu je využijte v praxi? Právě pro vás je určený následující přehled.