Insights

učíme se celý život

important milestones

Lorem ipsum dolor sit amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetur adipiscing elit Lorem ipsum dolor sit altmet, conse ctetur adipiscing elit aloma lomiur off silder tolos. Lorem ipsum dolor sitlor amet, conetur adiping elit Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Kolik berou IT specialisté v roce 2024?
Insights

Kolik berou IT specialisté v roce 2024?

Analyzovali jsme mzdová očekávání a požadavky u 1500 našich kandidátů a vytvořili aktuální přehled požadované mzdy pro jednotlivé pozice. Myslíme si, že vám tento cenný nástroj pomůže porozumět aktuálním trendům v odměňování v této dynamické oblasti a udržet krok s rychle se vyvíjejícím trhem.

GIT Personální agentura se superschopnostmi
Hledání práce

Státní příspěvek na kurzy od MPSV

Dotované kurzy Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV) vám vylepší profesní životopis, doplní znalosti nutné pro kariérní růst a zvýší vaši cenu na trhu práce.
MPSV za vás zaplatí 82% až 100% ceny kurzu do výše 50 000 Kč.

Magda Ptáčková
Insights

Magda Ptáčková: Lidi jsou tím, co dělá z GIT srdcovou společnost

Magda Ptáčková pracovala v GIT bezmála 4 roky. Protože se nedávno rozhodla pro kariérní změnu, nechtěli jsme ji nechat odejít jen tak. V rozhovoru s kolegou Matějem Boháčem shrnuje, co všechno její práce v GIT obnášela, na jakých projektech pracovala a co si odnáší dál.

úřad práce
Hledání práce

Úřad práce – k čemu dnes slouží?

V čem vám na úřadu práce poradí a v čem už ne? Je vůbec výhodné se registrovat a co za nepříjemnosti nebo výhody mi to může přinést? Na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v následujícím textu.

Jak otestovat testera
HR tipy

Jak otestovat testera?

Testování je jednou z nejdůležitějších činností při vývoji softwaru. Většina firem si proto najímá specialisty v tomto oboru. Pojďte se s námi podívat, co všechno by měl kvalitní tester umět.