SLUŽBY

Executive Search

Se skvělým leaderem stojí a padá celý tým

Hledání osobností do klíčových pozic v managementu je tak trochu vyšší dívčí. Vyžaduje perfektní orientaci na trhu, skvělé vyjednávací a diplomatické schopnosti i osobní kontakty.

Svěřte executive search do rukou zkušeným konzultantům a usnadníte si práci v mnoha ohledech:

Netroufáte si sami na headhunting?

Děláte dobře! Najmout si zkušené headhuntery se vyplatí. Ušetříte čas, peníze i interní zdroje. Kontaktujte nás nebo nám pošlete zprávu a my se vám ozveme ASAP.

co je to

Executive Search

Proč využít metody headhuntingu

V dnešní době si již ve vedení významných firem dobře uvědomují, jak zásadní dopad může mít úspěšný nebo naopak neúspěšný nábor do nejvyššího managementu či exekutivy. Dobrý leader je alfou a omegou výkonnosti a úspěšnosti celého týmu. Naopak špatné obsazení pozic v managementu může být pro celou společnost fatální.

Výhodou executive search ve spolupráci s personální agenturou specializující se na vyhledávání vedoucích pracovníků je také možnost poradenství a konzultace s agenturou jako s partnery, kteří mají skutečně hluboké know-how, rozsáhlý přehled na trhu, orientují se v aktuálních trendech a disponují řadou osobních kontaktů.

jak děláme

Headhunting v GIT

01

Analýza

Vaší zakázce přidělíme konzultanta, který bude znát detailně celý projekt.

02

Research

Rozhodíme sítě a vytáhneme všechny své tajné zbraně.

03

Shortlist

Výstupem naší spolupráce je umístění nejvhodnějšího člověka a zajištění veškerého supportu.

“Jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte.”

Steve Jobs

výhody metody

Executive Search

Úspora nákladů

Obsazování klíčových pozic v managementu firmy je obvykle časově náročná a delikátní záležitost vyžadující velkou diskrétnost a diplomatické schopnosti.

Progresivní firmy dnes již ví, že svěřit tento proces profesionálům se vyplatí. Náklady na celý náborový proces plus riziko špatně zvoleného kandidáta budou s vysokou pravděpodobností vždy vyšší než fee za službu executive search.

Přístup k pasivním kandidátům

Naši zkušení headhunteři mají řadu dlouhodobých osobních kontaktů i s potenciálními kandidáty, kteří právě aktivně nehledají změnu. To je velká výhoda, protože takové kandidáty běžně v různých databázích nebo přes pracovní inzerci nenajdete.

Experti na executive search z GIT mají rozehrané karty na více místech a kapacity na individuální jednání. Znají aktuální životní situaci kandidátů, motivace nebo hodnoty, které by je mohly přimět ke změně.

Expertní znalosti trhu

Pokud profil vašeho ideálního kandidáta nebo nabízený balíček benefitů není realistický, zjistíte to ještě před zahájením vyhledávání. Investujeme své zdroje do networkingu, zvyšování hodnoty své sítě kontaktů a udržování dlouhodobých vztahů se členy relevantních oborových specializovaných talentových skupin, čímž získáváme podrobné znalosti o současném trhu.

Naši odborníci na executive search vám mohou zprostředkovat základní poznatky ohledně očekávání kandidátů, mzdových hladin, o konkurenci, trendech či událostech, které mohou mít vliv na pohyb na trhu.

Diskrétní přístup

Executive search je nejvyšší disciplína personalistiky a úspěšně jí mohou dělat jen ostřílení matadoři.

V centru pozornosti našeho head huntera je vždy vysoká míra diskrétnosti a důvěrnosti celého procesu. Situace, kdy ve vysokých úrovních firmy má dojít k nahrazení zaměstnance mohou být velmi delikátní a jak všichni víme, poplašné zprávy se rychle šíří. Proto je často nutné přistupovat k přímému oslovování diplomaticky.