SLUŽBY

Outplacement

Podpoříme vaše kolegy
na životní křižovatce

Propouštění zaměstnanců je vždy náročný a emotivní proces. Svěřte tuto delikátní záležitost do rukou odborníků, kteří vám pomůžou zachovat dobré jméno zaměstnavatele a vaše zaměstnance či kolegy podpoří na další kariérní cestě. Využití služby outplacement přináší firmám následující benefity: 

Chcete se postarat
o své zaměstnance i při propouštění?

Pomůžeme vám! Vezmeme tuhle nepříjemnou povinnost na svá bedra a zajistíme hladký průběh celého procesu. Kontaktujte nás nebo nám pošlete zprávu a my se vám ozveme ASAP.

jak probíhá služba

Outplacement

výběr zaměstnanců

Příprava strategie

V úvodní fázi ještě před započetím samotného procesu propouštění shromažďujeme informace a podklady z personálního oddělení, připravujeme legislativní náležitosti a vytváříme harmonogram.

Podpora komunikace

Při koordinaci procesu poskytujeme poradenství k interní komunikaci, školíme management při přípravě na náročná a stresující jednání nebo připravíme informační brožury pro zaměstnance. 

Poradenství pro propouštěné zaměstnance

Těžištěm naší práce je osobní praktická i emocionální podpora propouštěných zaměstnanců. Pomůžeme vašim kolegům se vyrovnat s novou situací a usnadníme jim cestu k novému pracovnímu místu. Pomůžeme jim rychle se zorientovat na trhu práce, připravit se na nové pracovní pohovory a využít svých schopností a možností na maximum.

„Nakonec všecho dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to ještě není konec.“

John Lennon