Developer Medior

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Tereza Kůrková

Maloobchodní řetězec, který se i přes vysoký počet zaměstnanců snaží udržet mezi nimi rodinnou atmosféru. Zaměstnance vnímá jako to nejdůležitější co má a chce, aby pro každého z nich, byl zákazník na prvním místě.
O své zaměstnance dbá, pracuje na jejich rozvoji, a přeje si, aby svou práci a firmu měli rádi.

Náplň práce

- zodpovědnost za rozvoj a údržbu Webshop services pro CZ E-commerce
- programování v PHP
- psaní a ladění kódu
- řešení problémů a opravy kódu
- spolupráce s mezinárodním vývojovým teamem
- průběžné zlepšování dovedností
- účast na projektových schůzkách

Požadavky

- středoškolské vzdělání nejlépe IT směr
- základní znalost a orientace v problematice vývoje
- angličtina na odborné úrovni
- nutnost mluvit plynně česky

Nabízíme

- garantovaný 13. měsíční příjem
- smlouva na dobu neurčitou
- zázemí stabilní globální společnosti
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké slevy
- flexibilní začátek a konec pracovní doby, home office
- zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?