Fakturantka - junior/medior

schedule

Full-time

location_on

Brno

face

Lucia Vanderpool

Popis zaměstnavatele

Společnost je dodavatelem vysoce kvalitního zdravotnického materiálu s důrazem na inovativní řešení a nové technologie.

Náplň práce

· elektronický příjem zboží na sklad a zjišťování souladu dodacím listem dodavatele
· příjem a evidence zákaznických objednávek
· bezodkladná fakturace zboží na základě došlé zákaznické objednávky
· telefonická komunikace se zákazníky
· administrativní činnost

Požadavky

· minimálně středoškolské vzdělání
· základní znalost anglického jazyka
· Znalost ekonomického systému „Pohoda“ vítána
· ochotu učit se novým věcem
· pečlivost a zodpovědnost
· organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

· stabilní práci na hlavní pracovní poměr a zázemí silné české firmy
· dlouhodobý pracovní vztah v dynamicky se rozvíjejícím prostředí
· práci na HPP
· stravenkový paušál
· příjemný pracovní kolektiv

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?