Incident / Demand Management specialista

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Rastislav Bučko

Popis zaměstnavatele

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

- zajišťování dostupnosti IT služeb,
- zodpovědnost za incident, change a problem management,
- eskalování incidentů na příslušné technické týmy,
- řízení řešení incidentů dle definovaných procesů (stanovení priorit, eskalace, komunikace se zákazníky a managementem, kontrola řešení, koordinace technických týmů),
- zlepšování procesů dle ITIL,
- zlepšování služeb pomocí otevřeného řešení incidentů a optimalizace procesů,
- administrace helpdesk systému,
- správa stížností a požadavků zákazníků,
- řízení změn a kontrola jejich schvalování a zavádění včetně účasti na poradách,
- zabezpečení spokojenosti zákazníků (jejich informovanost a komunikace s koordinátory v jiných zemích).

Požadavky

- dobře ovládáte řešení procesních úkolů – incident management, problem management a change management
- máte znalosti ITIL procesů a ITSM nástrojů
- ideálně alespoň 1 rok zkušenosti s ITIL a procesy
- dokážete se rychle učit a zorientovat se v IT problematice
- dobře ovládáte, slovem i písmem, anglický jazyk
- komunikační a vyjednávací dovednosti patří mezi Vaše silné stránky
- jste samostatný/á, zodpovědný/á a máte proaktivní přístup k práci
- jste týmový hráč
- máte orientaci na zákazníka
- rád/ráda hledáte cesty k vyřešení úkolů

Nabízíme

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- 5 dní sick days + 2 dny na dobrovolnické akce
- Home Office - 4 dny / týden
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby
- Stravenky 100 Kč /den (45%)
- Flexipassy 500 Kč/měsíc (vydávány po 6 měsících)
- Sportovní a zdravotní programy
- Slevy na produkty nebo služby externích partnerů
- Práce v globálním týmu – interní projekty v 6 zemích

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?