L1 Service Desk team leader

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Rastislav Bučko

Popis zaměstnavatele

Mezinárodní investiční skupina.

Náplň práce

Vedení a rozvoj menšího týmu specialistů L1 Service Desku:

a) Pravidelné vyhodnocování kvality poskytované služby a předávání zpětné vazby kolegům v týmu
b) Kapacitní řízení týmu a delegování dílčích úkolů
c) Spolupráce v širším týmu ICT s úzkou vazbou na L2 úroveň podpory

- Zodpovědnost za plnění kvality služeb ICT ServiceDesku, aktivní zapojení do řešení požadavků a převzetí E2E zodpovědnosti za komplikovanější a urgentní požadavky
- Zodpovědnost za rozvoj a dodávku nových ICT služeb
- Komunikace s externími dodavateli v oblasti ICT
- Spolupráce na různých firemních projektech, kde je zastoupena IT role
- Monitoring dostupnosti ICT služeb a zajištění provozního reportingu a celkového přehledu nad plněním definovaných KPI
- Procesní návrhy na optimalizaci provozu Service Desku, zohlednění potřeby kontinuálního zlepšování klientské péče

Požadavky

- Min. 5 - letá praxe v IT oboru, ideálně na podobné pozici
- Zkušenost s vedením týmu
- Všeobecná technická znalost IT služeb, přehled o trendech, nových výrobcích i technologiích na trhu a ochota se neustále učit
- Schopnost rychlého samostatného rozhodování a reakce
- Ochota přijmout odpovědnost za výsledky práce celého týmu
- Profesionální komunikace v ústní i v písemné podobě
- Proaktivní přístup k práci a flexibilita
- Středně pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme

- Roční bonus
- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z měsíční mzdy
- Nákup výpočetní techniky se slevou až 30 %
- MultiSport karta
- Program nadstandardní zdravotní péče – příspěvky na očkování, pravidelné preventivní prohlídky
- Příspěvek na dotované stravování ve firemní restauraci vyhlášené skvělou nabídkou
- Moderní firemní fitness
- Práce v opravdu příjemném a moderním prostředí
- Zázemí prestižní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoje
- Možnost uplatnění svých manažerských dovedností při vedení týmu šikovných kolegů
- 5 týdnů dovolené
- Možnost se na této pozici dále rozvíjet po odborné stránce, vzdělávat se dále v manažerských dovednostech a být součástí IT projektových aktivit
- Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- Možnost účasti na řade firemních akcí pro zaměstnance i neformálního setkávání s kolegy z týmu
- Řada dalších zaměstnaneckých výhod

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?