Senior BI developer - Reporting

schedule

Full-time

location_on

Praha

face

Lucia Vanderpool

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je privátní a investiční banka.

Náplň práce

Na této pozici se budete podílet na analýze a vývoji reportů finančních a obchodních dat.
Konkrétněji budete mít na starosti:
Analýzu potřeb a požadavků na reporting v oblasti financí, obchodu, bankovního provozu, marketingu, apod.
Vývoj a provoz reportů (MS Reporting Services a Power BI)
Vytváření databázových objektů
Vývoj a provoz datových modelů (MS Analysis Services)

Požadavky

Týmový hráč, schopný rychle se učit a mít proaktivní přístup
Hledáme kolegu se schopností vést lidi z týmu u velkých změnových požadavků
Alespoň 5 letou praxi v reportingu (vývoj reportů, ideálně v bankovním prostředí)
Velmi dobrou znalost SQL (Oracle, MS SQL)
Základní znalost principů programování (např. PL/SQL)
Znalost Microsoft Reporting Services podmínkou
Znalost Microsoft PowerBI podmínkou
Znalost DAX (function, queries) podmínkou
Znalost MDX, PowerShell výhodou
Znalost práce s DWH výhodou

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
Týden dovolené navíc + 5 sick days + 5 dní osobního volna
Možnost investovat nejen do produktů
Investiční snídaně s experty
Příspěvek 10.000,-/rok do Cafetérie
Příspěvek na prevenci a zdravotní péči 10.000,-/rok
Restaurace s kavárnou, fitko v budově, jóga na terase, Multisport karta, možnost zapojit se do sportovních týmů (fotbal, hokej, kolo, běh, beach volejbal)
Teambuildingy, firemní akce např. Dny zdraví, Family day, sportovní hry, v letních měsících čtvrtky po práci drink s kolegy na terase, menší akce pořádané kolegy, divadla, přednášky
Stravenkový paušál a další..

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?