Významná moderní banka s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím.

Náplň práce

- Zodpovědnost za technicky i uživatelsky vychytané projekty
- Podílet se na tvorbě zadání i analýzách a dohlížet na to, aby bylo možné dotáhnout všechny záměry do úspěšného konce
- Navrhovat technická řešení požadavků a dívat se při tom na dlouhodobou udržitelnost systému
- Návrh integračního rozhraní jednotlivých součástí systému
- Účastnit se výběru a hodnocení zvažovaných softwarových a technologických komponent
- Spolupráce s produkťáky, business analytiky, kolegy z IT security nebo DevOps

Požadavky

- Hledáme nadšence, který dostane prostor se vybrané technologie naučit
- Máte zkušenost se solution architekturou, systémovou analýzou nebo integrací komplexních systémů
- Nezaskočí vás termíny, jako jsou SOA, SOAP, REST, microservices, messaging, BPM, service bus, SLA nebo failover
- Jste iniciativní, neleknete se tíhy samostatného rozhodování a neunikne vám žádný detail
- Umíte si obhájit svůj názor, ale současně dokážete najít rozumný kompromis

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba a možnost home office
- Forma spolupráce HPP nebo IČO
- Roční bonus
- 5 týdnů placené dovolené
- 5 dnů sick days
- Penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření ihned po zkušební době
- Práce se skvělými technologiemi na klíčových interních projektech
- Vzdělávání a váš rozvoj - technické a soft-skills školení
- Účast na odborných konferencích
- Kurzy angličtiny
- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků
- Stravenky
- Úžasné firemní akce

Sem nahrajte soubory Procházet soubory...
Are you sure you want to delete this file?